zavřít

Nákresy tratí z Colin McRae Rally 3

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pokud sledujete naše novinky pravidelně, jistě víte, že vůbec první skutečné obrázky z třetího dílu Colin McRae Rally jsou na světě už od listopadu (info).

Díky tomu se stávají tou nejzajímavější věcí na dnešním press-packu od Codemasters náčrtky tratí právě z třetího dílu těchto oblíbených rally závodů.


další nové obrázky

Až po jejich shlédnutí (jsou mimochodem velmi vydařené) si možná řada lidí uvědomí, kolik práce musí být s každým úsekem při navrhování tratí do závodních her. Colin McRae Rally 3 (recenze druhého dílu) vyjde ve verzích pro PC, Xbox a Playstation 2 na podzim letošního roku, další informace najdete zde.
zdroj: PR

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.