Malý výlet do tajemného světa Dungeon Lords
zdroj: tisková zpráva

Malý výlet do tajemného světa Dungeon Lords

16. 5. 2004 13:13 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

DreamCatcher Games a Heuristic Park připravují pro příznivce žánru RPG na letošní podzim hru s názvem Dungeon Lords, kterou prezentovali také na E3.

Jde o akční fantasy 3D RPG s ovládacími prvky ve stylu first-person střílečky. Dungeon Lords má disponovat hlubokým příběhem zahaleným tajemstvím a zradou. Hráči si budou moci vybrat z osmi hratelných ras (z toho pět humanoidních) a osmi tříd. Se svým hrdinou pak budou cestovat kouzelným světem starověkých hradů, hlubokých lesů, podzemních kobek a čelit hordám pekelných nepřátel, od goblinů po obří trolly.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Akce hraje v této hře velkou roli. Je rychlá, plynulá a prý i velmi pěkně animovaná. V průběhu boje vám poslouží pravé tlačítko myši pro vykrývání úderů a levé pro útok. Váš hrdina přiom bude postupem hrou získávat zkušenosti a na jejich základě ovládat nová komba. Redaktoří GameSpotu, kteří měli na E3 možnost hru shlédnout, označují její grafické zpracování za dost pěkné, animace za obdivuhodné, stejně jako světelné efekty. Prý by se Dungeon Lords dala přirovnat k jinému Bradleyho dílu - Wizards & Warriors. Doba hraní se odhaduje na 40 až 50 hodin v single-playeru. Hra však bude obsahovat také multiplayer s kooperativním módem a módem player-versus-player.
zdroj: GameSpot

korgull

Nejnovější články