Magie a SpellForce: The Order of Dawn
zdroj: tisková zpráva

Magie a SpellForce: The Order of Dawn

30. 7. 2003 13:13 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Chystaná real-time strategie s prvky RPG a taktické hry SpellForce: The Order of Dawn je asi nejčastěji přirovnávána a i její vývojáři se hlásí k principům Warcraft III a Dungeon Siege.

Jako každá hra zasazená do říše fantazie, i tato vypráví příběh o odvěkém boji dobra a zla. Na té zlé straně má být v tomto případě třináct nejmocnějších mágů světa, kteří ve své touze po moci uvrhli zemi do chaosu, zoufalství a zkázy. Jak se ale říká - naděje umírá poslední - a naděje světa SpellForce bude ve vašich rukách. Hratelných ras bude šest, ale těch nepřátelských více než 30. Hlavní silou zde budou kouzla, která budou rozdělena do několika kategorií. Přislíben je multiplayer.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

SpellForce: The Order of Dawn má poměrně velké šance na úspěch už jen proto, že se na jejím vývoji podílí i člověk, kterého můžete znát jako tvůrce velice oblíbených her Settlers a Settlers III. Jmenuje se Volker Wertich a i když je velice schopný, sám by titul zvládnul jen stěží. Má proto za sebou celý tým vývojářů - Phenomic, a ještě vydavatelskou společnost Jowood. Kromě toho s nimi ještě spolupracuje externí grafické studio Virgin Lands, které se podepsalo také pod projekty jako Aquanox, Cultures 2, Robin Hood a Desperados. Kdy přesně SpellForce vyjde, není jasné, ale mělo by to být prý ještě letos. Krátce předtím můžeme očekávat hratelnou demoverzi.
zdroj: WP

korgull

Nejnovější články