zavřít

Magie a SpellForce: The Order of Dawn

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Chystaná real-time strategie s prvky RPG a taktické hry SpellForce: The Order of Dawn je asi nejčastěji přirovnávána a i její vývojáři se hlásí k principům Warcraft III a Dungeon Siege.

Jako každá hra zasazená do říše fantazie, i tato vypráví příběh o odvěkém boji dobra a zla. Na té zlé straně má být v tomto případě třináct nejmocnějších mágů světa, kteří ve své touze po moci uvrhli zemi do chaosu, zoufalství a zkázy. Jak se ale říká - naděje umírá poslední - a naděje světa SpellForce bude ve vašich rukách. Hratelných ras bude šest, ale těch nepřátelských více než 30. Hlavní silou zde budou kouzla, která budou rozdělena do několika kategorií. Přislíben je multiplayer.


nové obrázkykompletní galerie

SpellForce: The Order of Dawn má poměrně velké šance na úspěch už jen proto, že se na jejím vývoji podílí i člověk, kterého můžete znát jako tvůrce velice oblíbených her Settlers a Settlers III. Jmenuje se Volker Wertich a i když je velice schopný, sám by titul zvládnul jen stěží. Má proto za sebou celý tým vývojářů - Phenomic, a ještě vydavatelskou společnost Jowood. Kromě toho s nimi ještě spolupracuje externí grafické studio Virgin Lands, které se podepsalo také pod projekty jako Aquanox, Cultures 2, Robin Hood a Desperados. Kdy přesně SpellForce vyjde, není jasné, ale mělo by to být prý ještě letos. Krátce předtím můžeme očekávat hratelnou demoverzi.
zdroj: WP

korgull
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.