zavřít

Freedom Fighters, No Mans Land, Face of Mankind

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Umíte si představit svět, který by zobrazen na politické mapě světa převládal rudou barvou? Tak přesně takový svět nastolí hra, ze které vám dnes přinášíme několik nových obrázků.

Pochází z dílny IO Interactive a jmenuje se Freedom: The Battle for Liberty Island. Odehrávaje se v alternativní současnosti vám tento titul přestaví skutečného, všestranného hrdinu schopného samostatnosti, ale také spolehlivého vůdce. Jak bylo naznačeno na začátku, vítězství ve "studené válce"bylo v této realitě přisouzeno Sovětskému svazu. Posledním svobodným místem na zemi je malé území kdesi v Americe. Hra vyjde na jaře 2003 ve verzích pro PC, PS2 i Xbox. Vydavatelem je společnost Electronics Arts. Více se o této hře můžete dozvědět v této starší zprávě.

    


Freedom galerie  ||  No Mans Land galerie  ||  Face of Mankind galerie

Pravděpodobně o něco později než předchozí hra vyjde No Man's Land, 3D RTS vyvíjená studiem Related Designs. Vydavatelská práva vlastní společnost CDV, která stejně jako u mnoha svých dalších projektů hru vydá nejdříve v Německu (1. polovina 2003) a teprve pak ve zbytku světa (2. polovina 2003). Vyplývá to mj. také z nově spuštěných oficiálních stánek No Man's Land. Při příležitosti vypuštění nové prezentace se rovněž do světa dostalo pár nových screenshotů a navíc také vůbec první trailer, jenž si nyní ve velikostech 7MB a 20MB můžete stáhnout z naší sekce downloadů. No Man's Land vás zavede do let dávno minulých, do období kolonizace země zaslíbené. Zažijete tak 3 století historického vývoje americké kultury mezi léty 1600 až 1900.

Do třetice jsme si pro vás přichystali ještě nové obrázky z připravované sci-fi MMORPG poháněné Lithtech enginem - Face of Mankind. Mimochodem homepage této hry zaznamenala dosti zásadních změn, co do designu. Face of Mandkind mají na svědomí tvořivé duše ze studia DuPlex, kteří by nejspíš rádi mírně popohnali čas, když ve svém díle hráče přivítají do světa 24. století. Hra vypráví příběh o dobru a zlu, spravedlnosti a intrikách. Vzhledem k technickému pokroku té doby se podíváte také na jiné planety, docela vzdálené světy spojené systémem jakýchsi bran.
zdroj: TTGhomepageShackNews

korg

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.