zavřít

Draci z The I of the Dragon

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Další tři nové a opět úchvatné screenshoty z připravované akční RPG s označením The I of the Dragon, nám představí dračího obyvatele místního fantasy světa.

zdroj: Archivzdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

V The I of The Dragon se setkáme především s draky. A ne jen tak ledajakými. Na výběr budete mít ze tří druhů, přičemž každý bude mít jedinečné schopnosti a ovládat rozmanitá kouzla (celkově se setkáte více než se stovkou kouzel). Váš duch bude moci dokonce dočasně opustit své dračí tělo a přemístit se do čehokoli jiného, ať už je to nějaké jiné monstrum, člověk nebo i strom. Stvůry, se kterými se ve hře setkáte, budou opravdu všech možných i nemožných tvarů a barev. Velice působivý bude i jejich pohyb, který je řešen tzv. skeletonovou animací. Dnem i nocí se budete trmácet velmi detailně propracovanou krajinou a mordovat číhající odporné bytosti.
zdroj: PCgamesPortal zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.