zavřít

Do světa pirátů s Age of Pirates

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po delší době jsme tu opět s novými screenshoty z pirátské RPG Age of Pirates, kterou pro své příznivce připravuje společnost Akella.

Ta má ve vývoji her s takovou tématikou bohaté zkušenosti, namátkou vzpomeňme například tituly jako Sea Dogs nebo Pirates of teh Caribbean. Age of Pirates je postavena na enginu STORM. Podle slov tvůrců jde o technologii příští generace, slibující úžasný grafický zážitek.


Herní svět Age of Pirates zahrnuje 16 ostrovů a nekonečnou masu slané vody. Děj je situován do oblasti Karibiku. Zahrát si budete moci za dvě hlavní postavičky. Každá z nich bude mít vlastní příběh.Chybět v něm rozhodně nebudou lodě, což je evidentní i z dnešních ukázek. Celkem jich bude 16 typů. Ovšem tato hra nebude pouze o plavení se po moři. Pamatujte, že jde o pirátskou RPG, takže se dostanou na řadu i různé bitky, obchodování s otroky, rabování kolonií, zakládání osad za účelem rozmnožování zisků, atd.
zdroj: 3DGamers

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.