zavřít

Detektivka CSI: Crime Scene Investigation

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost UbiSoft se včera vytasila se svým novým projektem, kterým je interaktivní adventura založená na populárním kriminálním dramatu americké televize CBS - CSI: Crime Scene Investigation.

Hra by měla vyjít v březnu 2003 a už dnes se můžete podívat na prvních pár obrázků. CSI své hráče zasvětí do role agenta pracujícího po boku populárních hvězd včetně Grissoma, Catharine a dalších členů detektivního týmu. Ve vaší pravomoci bude vyslýchat oběti i svědky, prověřovat a zajišťovat místo činu a důkazy a použít všechny dostupné kriminalistické metody a technologie k tomu, abyste dopadli viníka. Hráč se hry zúčastní z vlastního pohledu, přičemž se bude setkávat s 3D renderovanými postavičkami vytvořenými podle skutečných herců. Herní lokace jsou prý navíc přesnou kopií těch v oné show.
zdroj: GameSpy

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.