zavřít

Dark Age of Camelot: Shrouded Isles pics

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

První rozšiřující datadisk k oblíbené masivně multiplayerové fantasy hře Dark Age of Camelot od Mythic Entertainment nese podtitul Shrouded Isles a na Tiscali jste se o něm mohli dočíst již několikrát.

Dočkat by se ho příznivci měli ještě letos do konce roku. Žádné nové informace k této hře dnes bohužel nemáme, zato jsme pro vás získali čtyři nové obrázky, kterými se nyní může pochlubit naše galerie.


nové obrázkykompletní galerie

Protože nejde o samostatný produkt, ale o prostý addon, bude pro hraní Dark Age of Camelot: Shrouded Isles nutné, abyste vlastnili i původní hru. Pokud naše zprávy sledujete pravidelně, určitě vám neunikla ani informace, že bude tento datadisk poháněn zcela nových grafickým enginem, což se po upgradu projeví i na herních lokacích pocházejících z původní hry.
zdroj: GameSpy

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.