Česká homepage pro Heroes of Might & Magic V
zdroj: tisková zpráva

Česká homepage pro Heroes of Might & Magic V

4. 4. 2006 12:12 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Vy, co sledujete dění okolo Heroes of Might & Magic V, bezesporu víte, že se tohoto nového titulu slavné strategické série dočkáte i u nás, a to pod hlavičkou společnosti CD Projekt, která intenzivně pracuje na jeho lokalizaci.

A právě ta se nyní rozhodla věhlasné Hrdiny hráčům přiblížit ještě víc, když spustila oficiální české stránky projektu, jež vás budou pravidelně krmit novinkami ze světa moci a magie - viz tisková zpráva.

    Všem fanouškům série Heroes of Might and Magic, a že jich u nás není málo, přinášíme skvělou zprávu. Společnost CD Projekt dnes spustila oficiální české stránky věnované hře Heroes of Might and Magic V. V první fázi je v provozu pouze novinková sekce, ve které vám budeme přinášet nejnovější informace ze světa HoMM V, včetně drbů a zajímavostí z průběhu lokalizace a dalších vydavatelských bonbónků. Například si můžete na stránce prohlédnout vizuály neschválených verzí krabičky sběratelské edice nebo magického lektvaru vytrvalosti! Ve většině případů tedy půjde o exkluzivní informace, které nikde jinde nenaleznete! Pro fanoušky série je tedy každodenní návštěva této stránky doslova povinností, už z toho důvodu, že za ní stojí v komunitě známý Firebird.
Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Při této příležitosti přibyl do naší galerie balík nových screenshotů, který ovšem představuje pouze výběr ze všech těch pěkných čerstvých ukázek (vytípaných z bety), které můžete na české homepage najít. Hra Heroes of Might & Magic bude u nás jinak k dostání někdy v druhé polovině května, a to ve dvou verzích, standardní a speciální sběratelské. Obě jsou na DVD, obsahují jako bonus kompletní českou verzi titulu Might & Magic IX a předobjednat si je můžete na TISCALI Gameshopu.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články