Akční RPG Xenus (Boiling Point) - výlet do Kolumbie
zdroj: Archiv

Akční RPG Xenus (Boiling Point) - výlet do Kolumbie

30. 4. 2002 20:24 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Ještě se Vám nepoštěstilo podívat se do Kolumbie? Nevadí, můžete to zkusit prostřednictvím připravovaného titulu Xenus z dílny ruských Deep Shadows.

Xenus je akční RPG odehrávající se právě v nepokojné Kolumbii a akci, jejímž klíčovým elementem je vyšetřování, povedete z vlastního pohledu. V naší galerii si dnes můžete prohlédnout několik nových obrázků.

Jak již bylo v několika dřívějších zprávach řečeno, hlavní postavou bude muž jménem Kevin Mayers, který se vydává po stopách své sestry - obětavé novinářky ztracené kdesi v útrobách divoké Kolumbie. Vzhledem k poměrům vládnoucím v této oblasti, kde ročně umírají stovky lidí, protože je prostě jen tak někdo zabije a všude se to hemží zkorumpovanými vojáky, nebude tento úkol vůbec jednoduchý.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
další nové obrázky

Xenus je charakterizována jako akční RPG, v níž jsou oba prvky, tedy akce i RPG, rozloženy naprosto rovnoměrně. Cílem hry nebude bezhlavé zabíjení. Pokud prý budete v ten pravý čas na pravém místě, můžete celou hrou projít i bez jediného výstřelu. Jelikož se budete snažit najít ztracenou dívku v neznámém prostředí, bude celkem nezbytné se setkávat s lidmi a získávat od nich potřebné informace. Ne vždy však tito lidé budou sdílní a přátelští. Tvůrci se rovněž zaměřili na co největší realističnost zbraní (celkem 20 druhů s možností upgradu) a vozidel. Opomenut nebude ani multiplayer se všemi atraktivními módy a jako přídavek bude připojen rovněž jednoduchý editor, s jehož pomocí si můžete vytvořit vlastní světy či postavy.

Xenus poběží na Vital enginu, který by měl být dokončen během tohoto května. Teprve poté se Deep Shadows plně ponoří do tvorby samotné hry, pro kterou jsou nyní dvě možná data vydání - to optimistické říká, že byste se mohli dočkat již na Vánoce 2002 a to pesimističtější (dle mého názoru ale pravděpodobnější) Vás nechá čekat až na březen/duben 2003.
zdroj: PC.IGN zdroj: Archiv

korgull

Nejnovější články