Akční adventura Overlord v obrazech
zdroj: tisková zpráva

Akční adventura Overlord v obrazech

29. 1. 2007 22:22 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Celý tucet rozhodně netuctových screenshotů z připravované akční fantasy adventury Overlord už na vás čeká v naší galerii.

Abychom vám tento pozoruhodný titul vývojářů z Triumph Studios, autorů Age of Wonder, trochu připomněli, možná postačí, když uvedeme, že svým hráčům umožní být zlými nebo ještě zlejšími. Jako hráči budete postaveni do role tajemné postavy, jež zdědila odkaz jednoho hodně zlého, ale už dlouho mrtvého Velkého vládce. Podporovat vás budou zlomyslné skřetí potvory, které věří, že jste jeho reinkarnací a v této víře pro vás udělají naprosto cokoliv, i kdyby kvůli tomu měly položit vlastní život. Vy je budete v průběhu hraní aktivně ovládat, přičemž ony budou následovat veškeré instrukce, které jim dáte, bez ohledu na to, jak despotické to od vás bylo. A když se budete snažit, stanete se skutečným, novým Velkým vládcem.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Overlord se vás chystá zahrnout nefalšovaným černým humorem. Značná dávka nadsázky je evidentní i z grafického pojetí, viditelného na screenshotech. Hra je vyvíjena ve verzích pro PC a Xbox 360. Letos v létě ji má v úmyslu vydat společnost Codemasters.
zdroj: WP

korgull

Nejnovější články