Závody The Crew Motorfest se připomenou příští týden. Na internet unikly záběry z hraní
zdroj: Ubisoft

Závody The Crew Motorfest se připomenou příští týden. Na internet unikly záběry z hraní

6. 6. 2023 14:04 | Novinky | autor: Ondřej Partl |

The Crew Motorfest je pokračovatelem závodů v otevřeném světě od Ubisoftu. Oznámen byl v únoru tohoto roku, příští týden se má podrobněji představit a připomenout v rámci akce Ubisoft Forward. Nicméně ještě předtím se na internet dostala velká porce záběrů z hraní.

Někteří šťastlivci si jízdu už mohli vyzkoušet v rámci tří testovacích seancí, přičemž aktuálně probíhá čtvrtá a údajně poslední. A někteří si evidentně toto privilegium nechtěli nechat pouze pro sebe, tudíž na internet umístili záznamy z hraní. Jeden měl 25 minut, druhý dokonce přes dvě hodiny.

Videa se nejdříve objevila na YouTube, kde první vydrželo několik hodin a následně bylo odstraněno na žádost Ubisoftu, zatímco druhé smazal sám autor. Kolesa internetu ale pracují rychle, takže minimálně první video stále můžete zhlédnout třeba zde.

Na Twitteru The Crew / Motorfest Leaks současně stále zůstává několik pořízených screenshotů. Zveřejněný zde taktéž byl seznam všech dostupných vozidel, ve kterých se hráči mohli projet v jednotlivých fázích testování.

Z videí je evidentní, že se ve trojce opět objeví některé prvky z předchozích dílů, mezi které patří úprava vozidel či přepínání mezi autem, motorkou, letadlem a lodí. Známý insider Tom Henderson (děkujeme Insider Gaming) uvádí, že by se ve hře mělo objevit celkově 566 dopravních prostředků.

Vzhledem k tomu, že Motorfest měl vznikat jako velké rozšíření pro druhý díl, mají být tituly výrazně propojené. Zdroje uvádějí, že zhruba 80 až 90 % všech dopravních prostředků pochází z dvojky, ze které si navíc do dalšího dílu půjde převést získaný vozový park.

Z oficiálních informací se ví, že The Crew Motorfest hráče přenese na třetí největší havajský ostrov – Oahu. Zde je čeká obří zástup různých disciplín. Na své si mají přijít příznivci driftování, tradičních silničních závodů, rallye, létání a plutí. V podstatě alternativní verze Forza Horizon, která je dostupná i pro PlayStation a není omezená pouze na čtyřkolové stroje.

Přesné datum vydání se nejspíš dozvíme právě příští týden. Do té doby si musíte vystačit s tím, že se hra chystá pro PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S a Xbox One.

Nejnovější články