Za měsíc propukne androidská revoluce na PC v Detroit: Become Human
zdroj: Archiv

Za měsíc propukne androidská revoluce na PC v Detroit: Become Human

20. 11. 2019 11:07 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Francouzské studio Quantic Dream se na začátku letošního roku rozhodlo, že má dost exkluzivní spolupráce se Sony a všechny svoje hry od roku 2010 konečně vydá i na PC. Heavy Rain i Beyond: Two Souls si teď už můžete zahrát klidně i ve 4K a s ultra grafickým nastavením, jako poslední lísteček do trojlístku tedy zbývá Detroit: Become Human. Dorazí v prosinci a na úplně novém enginu.

„Port hry na PC se ukázal být obrovskou výzvou, protože jsme hráčům chtěli dopřát původní zážitek bez kompromisů,“ prohlašuje šéf studia, autor scénáře a enfant terrible v jedné osobě, David Cage. „Proto jsme kompletně předělali interface a vytvořili nový engine, který nabídne 4K rozlišení a vysoce kvalitní renderování na velkém množství sestav. Rádi v dystopickém Detroitu přivítáme nové ‚devianty‘ a necháme je odhalit vizi interaktivního vyprávění Quantic Dreamu.“

zdroj: Archiv

Pokud jste některou z těchto vizí už hráli, nejspíš je vám dostatečně jasné, jestli jsou to hry pro vás, nebo ne. I tak si ale neodpustím pasáž z naší recenze, aneb slovy klasika, cituji sebe: „Najdete zde nějaké ty drobné chyby, ale Detroit posouvá moderní příběhové adventury tím správným směrem. Je působivý, vtahuje vás do příběhu uvěřitelnými emocemi a skvěle pracuje s trojicí hrdinů.“

Nutno dodat, že hra vypadala výborně už na PlayStationu 4, ale další grafické vylepšení ještě nikdy nikomu neublížilo. S výjimkou grafických karet.

Spolu s plnou hrou, kterou pořídíte exkluzivně na Epic Games Store za 40 dolarů, dorazí také bezplatné demo. Teprve uvidíme, jestli půjde o stejný výsek ze hry jako v případě PS4 verze, kde jdete s Connorem zachraňovat unesenou holčičku na terasu mrakodrapu.

Dozvíme se to 12. prosince, kdy Detroit: Become Human vychází na PC.

Nejnovější články