Čekáte-li však na konkrétní, přesné datum, které byste si rádi zapsali do kalendáře, nechte si zajít chuť. Fargo zmínil, že jako všemi mastmi mazaní veteráni už vědí, že pevné datum momentálně stále nemá smysl, protože krom opravy bugů hodlají zohlednit i názory hráčů na samotný obsah.
Betatestem se podařilo objevit na 2300 bugů nalezených komunitou, Fargo však říká, že v momentálním tříměsíčním plánu dojde i na úpravu a vyladění všemožných dalších aspektů boje od zničitelných objektů či zasekávání pušek přes vyčištění rozhraní, až po několik tajných překvapení. Posledního vylepšení se dočkají i grafické efekty. Mezitím bude postupně aktualizována Early Access verze, další velký update dorazí už na 24. února.
"Wasteland 2 je v každém ohledu obrovská, od množství textu, přes herní dobu, znovuhratelnost, grafiku, atd. Někdo by mohl říct, že je ambicióznější, než bylo potřeba, ale už od začátku jsme říkali, že chceme vytvořit moderní klasiku, která vás zasáhne a stane se nejlepším RPG naší doby." sdělil Fargo a zjevně naznačil, že spotřeba kávy uvnitř inXile v nejbližší dobře raketově vzroste.
Závěrem jednu nezbytnou patriotickou třešničku: podobně jako ráno v případě Star Citizen, rovněž Brian Fargo v updatu Wastelandu 2 upozornil za poslední hodiny kampaně jistého zajímavě vypadajícího středověkého RPG (pak taky upozornil na druhé, orientální RPG Zaharia, ale o tom zase někdy jindy). Jen tak na okraj, momentálně Kingdom Come odtikává 6 hodin do konce, do dalšího stretch goalu však zbývá stále 145 tisíc liber.