Warborn je tahová strategie ve stylu klasických mecha anime
zdroj: tisková zpráva

Warborn je tahová strategie ve stylu klasických mecha anime

26. 11. 2018 15:44 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Tahová strategie Warborn vás nechá pilotovat obří roboty a bojovat v nich proti ostatním pilotům v obřích robotech, ať už v kampani pro jednoho hráče, nebo s těmi živými za druhou obrazovkou. Osvoboďte sluneční soustavu od narušitelů a ukončete tuhle anime válku jednou pro vždy.

Tahové souboje můžete ovlivnit pomocí desítky různorodých jednotek, které mají danou konkrétní roli na bitevním poli. Během lítých bitev máte možnost přivolat si posily a zvrátit stav na svou stranu. Při rozmisťování armády robotů musíte brát v úvahu terén a využívat ho, pokud možno, ke své výhodě.

zdroj: Archiv

Přechod z taktické mapy přímo do bitvy se z traileru zdá velmi plynulý, na nepřátele můžete líčit různé pasti a ovlivnit jejich stav na vícero kol. Na začátku si vyberete jednoho ze čtyř vedoucích mecha pilotů, každý z nich je vybavený určitou sadou schopností, podle herního stylu.

Warborn nabídne plnohodnotnou singleplayerovou kampaň a multiplayer 1v1. Obsáhne také editor map. Studio Raredrop zatím nedalo vědět konkrétní datum vydání, mecharoboti by ovšem měli dorazit v průběhu příštího roku.

Nejnovější články