Vyzkoušejte remake Mount & Blade: Warband v podobě gigantické modifikace BannerPage
zdroj: ModDb

Vyzkoušejte remake Mount & Blade: Warband v podobě gigantické modifikace BannerPage

9. 3. 2020 15:58 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

31. březen 2020 je dnem, na který čekáme. Mount & Blade II: Bannerlord, o kterém víme už víc než sedm let, se vůbec poprvé nabídne široké veřejnosti v rámci předběžného přístupu. Týdny před vydáním jsou ty vůbec nejdelší, ale díky modifikaci BannerPage pro Mount and Blade: Warband by vám mohly příjemně utéct.

Modifikace BannerPage je pořádný cvalík a upravuje snad úplně každou část Mount and Blade: Warband, od kvality grafiky přes novou hudbu a zvuky až po chytřejší umělou inteligenci. Změn doznalo uživatelské rozhraní, v bitvách i jinde se budete dívat na nové animace, a dokonce přibyla spousta úplně nového obsahu, například modely či herní systémy.

Prožijete třeba bitvy na moři a na mostech, využijete úplně nový systém rekrutování vojáků, táboření před bitvou má realističtější význam, jsou zde bankéři s půjčkami, můžete z vesničanů udělat otroky a poslat je do solných dolů, vyslechnete si nové reporty, potkáte dva nové společníky s vlastními příběhy, projedete se na 13 nových koňských plemenech a opravdu mnoho a mnoho dalšího.

Výčet novinek je prakticky nekonečný: nové modely všech jednotek, nové hrady i funkční budovy, 54 typů oblohy a stovky nových či upravených předmětů včetně zbraní, zbrojí a knih.

Mod BannerPage pro Mount and Blade: Warband stahujte z ModDb, ale nezapomeňte, že koncem měsíce dorazí Mount & Blade II: Bannerlord.


Deuling in BannerPage - AI demo - Mod DB

Nejnovější články