Vyšel HD remaster populární tankové sci-fi Battlezone 1998
zdroj: Archiv

Vyšel HD remaster populární tankové sci-fi Battlezone 1998

21. 4. 2016 16:07 | Novinky | autor: Honza Konfršt |

Na Steamu vyšla Battlezone 98 Redux, HD remaster sci-fi kombinace akce a strategie, kterou vydal Activision v roce 1998. Pamětníky adaptace původní arkádové hry zkusí oslovit identickými principy i hratelností, s jakou hra bodovala u hráčů již před lety. Jedná se tedy o čistokrevný HD remaster, bez jakýchkoli zásahů do hratelnosti. Vydání doprovází i nový trailer, v němž si můžete prohlédnout nové vizuální zpracování.

Úplně bez novinek ale Redux verze není a Big Boat Interactive ruku v ruce s Rebellionem přidali do hry možnost online multiplayeru a zásobárnu nového obsahu v podobě podpory Steam Workshopu. Základ ale zůstává zachován a tak se můžete pustit do bitev napříč naší sluneční soustavou. V ní se naplno rozhořela válka o mimozemské technologie. Šarvátky přitom probíhají hned ve dvou rovinách – ve strategickém pohledu a z perspektivy právě ovládané jednotky. Battlezone 98 Redux tak i nadále kombinuje strategii se střílečkou.

Vedle multiplayeru pak Battlezone opět nabízí i příběhovou kampaň za obě strany konfliktu (USA a Rusko) s tím, že hra nabídne 29 misí rozesetých do sedmi různých prostředí. Mapy si navíc mohou hráči sami utvářet za pomocí zabudovaného editoru map. Vedle toho se také sluší dodat, že vzniká ještě jeden Battlezone titul, tento však míří exkluzivně na PS VR.

zdroj: Archiv

Nejnovější články