Vesmírná střílečka Descent: Underground dostala demoverzi v rámci nové služby BrightLocker
zdroj: Archiv

Vesmírná střílečka Descent: Underground dostala demoverzi v rámci nové služby BrightLocker

31. 7. 2017 18:27 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Před více jak dvěma lety se na Kickstarteru objevila hra Descent: Underground, moderní zpracování vesmírné střílečky z devadesátých let, které je zároveň jejím prequelem. Požadovaných 600 tisíc dolarů se tvůrcům z Descendent Studios Inc. nakonec podařilo vybrat a loni na podzim se hra vydala do předběžného přístupu na Steamu. Pár měsíců na to následoval i předběžný přístup na GOGu a potom dlouhé ticho. Až do teď, kdy hra láká nové hráče demem.

Tvůrci se spojili s novou službou BrightLocker, která má nabídnout úplně nový přístup k vývoji her. Vývojáři si zde vytvoří stránku se svou hrou, podobně jako u konkurenčních služeb. Rozdíl je však v komunikaci mezi hráči a vývojáři. Svou aktivitou zde můžete mnohem snáz ovlivňovat vývoj hry a jste za to dokonce odměňováni.

Vývojáři zde také mohou svou hru prodávat, zvláště pak její ranou verzi, a získat tak velice snadno zpětnou vazbu od komunity. Nás v tento moment ale zajímá v titulku avizovaná demoverze, která je dostupná jen a pouze na stránkách hry na BrightLocker a to jen po omezenou dobu (s blíže neurčenou trvanlivostí). Navíc se v případě zájmu musíte do služby zaregistrovat, čímž získáte mimo jiné i přístup do diskuzí a možnost investovat do vývoje her výměnou za digitální a věcné odměny.

zdroj: Archiv

V demoverzi se můžete pustit do všech kooperativních i kompetitivních multiplayerových i singlplayerových módů. Mezi těmi klasickými naleznete klasické všichni proti všem, týmový deathmatch, zabírání bodů a tower defense, ale zkusit můžete i netradiční zachraňování horníků a kompetitivní těžení surovin. To vše s absolutní volností pohybu na několika různých mapách.

Pokud vás Descent: Underground na základě bezplatné ochutnávky zaujme, můžete si rovnou pořídit vstupenku do předběžného přístupu. V takovém případě zvažte, zda si hru pořídíte na Steamu či GOGu za 30 dolarů, protože na oficiálních stránkách a na BrightLocker je momentálně za poloviční cenu.

Nejnovější články