Vedle série Borderlands vyjde samostatná hra Tiny Tina’s Wonderlands
zdroj: Foto: Gearbox

Vedle série Borderlands vyjde samostatná hra Tiny Tina’s Wonderlands

10. 6. 2021 20:34 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Pouhé dva dny stará šuškanda se nám dnes večer potvrdila. Studio Gearbox skutečně pracuje na nové hře ze světa akční série Borderlands, která nemá slovo Borderlands v názvu. Tiny Tina's Wonderlands bude samostatným příběhovým dobrodružstvím točícím se okolo třináctileté Tiny Tiny. A bude plné draků, kostlivců, goblinů a dalších bytostí známých z fantasy žánru.

Tiny Tina’s Wonderlands bude tíhnout k RPG, jelikož vás čeká tvorba vlastní postavy, volba třídy i celkového vzhledu. Ale na bušícím srdci vypůjčeném ze série Borderlands se toho zase tolik nezmění, takže počítejte s tím, že létající potvory budete z nebe dostávat s pomocí bazuky.

zdroj: Gearbox

Tiny Tinu si opět nadabuje Ashley Burch, zatímco kapitána Valentina si střihne Andy Samberg, robota Fretta ztvární Wanda Sykes a Dračího pána zase Will Arnett. Vedle singleplayerové kampaně nebude chybět kooperace a počítá se i s endgame obsahem, který má hráče udržet ve hře po mnoho dalších hodin.

O Tiny Tina's Wonderlands bychom se měli dozvědět něco víc během letošního léta a plná hra dorazí z kraje příštího roku na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Nejnovější články