Ve spin-offu erotického hororu Agony hrajete za sukubu
zdroj: tisková zpráva

Ve spin-offu erotického hororu Agony hrajete za sukubu

20. 12. 2018 15:20 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Se svou prvotinou Madmind Studio úplně nezabodovalo. Lascivní horor Agony slízl pořádnou kritiku u recenzentů i hráčů, ale studio se nedalo. Vydalo upravenou verzi Agony Unrated, která už si v hodnoceních vede o poznání lépe (ve smyslu uživatelských recenzí na Steamu). Tvůrci nedávno oznámili svůj nový projekt Paranoid, který se odehrává v našem světě a nabízí nahé „zombie“. Tým překvapivě pracuje ještě na jedné hře – odbočce z Agony nazvané výmluvně Succubus.

Se sukubou jste se setkali už v Agony a Agony Unrated, kde jste si za ni dokonce i mohli zahrát. Succubus se věnuje jen a pouze jí a její touze po pomstě. Po pádu předchozích vládců pekla toužila po trůnu, který si ale uzmul Nimrod a z ní udělal „pouhou“ královnu. S takovým titulem se odmítla spokojit, odebrala se do krvavé divočiny, setkala se s mocným Bafometem, který si rovněž dělá zálusk na Nimrodovu duši, a zde už jí došla trpělivost.

V roli démonické ženštiny se protloukáte nechutným prostředím. Na rozdíl od Agony vás čeká mnohem akčnější přístup, jelikož disponujete smrtícími prostředky. Sukuba se ohání zbraněmi a vlastními plameny, odemyká si nové schopnosti, vybavuje se brněním.

zdroj: Archiv

Párání nepřátel je patřičně nechutné, a když zrovna nepřepadáváte obyvatele pekla ze zálohy, čelíte neméně nechutným bossů. Kromě akčních pasáží dojde i na nějaký ten platforming, ať už přeskakujete přes krvavá jezírka, nebo šplháte po mrtvolách.

Succubus zatím nemá datum vydání, ale vůbec bych se nedivil, kdyby vyšla ještě před hororem Paranoid, který si přeci jen vyžádá víc práce. Nechci tvrdit, že Succubus využívá stejné assety jako Agony, ale zároveň by bylo divné, kdyby ne. Hru každopádně najdete na Steamu, pokud máte povolený obsah pro dospělé.

Nejnovější články