Ve druhém Gears of War 3 DLC hrajete za generála Raama
zdroj: Archiv

Ve druhém Gears of War 3 DLC hrajete za generála Raama

20. 10. 2011 16:16 | Novinky | autor: levis |

Druhý stažitelný balíček (informace o prvním v totmo článku) pro střílečku Gears of War 3 dostal název Raam's Shadow a obsáhne nové úkoly pro tým Zeta. Podle vývojářů z Epicu by mělo jít o zatím největší rozšíření, jaké kdy vyrobili, a nedohrajete ho rozhodně dřív než za tři hodiny. Nepůjde však o nadstavbu třetího dílu, protože samotný příběh se má odehrávat před událostmi z prvních Gears.

Tým Zeta právě dostal za úkol, aby evakuoval město Ilima a uchránil jeho občany před hejnem locustích příšer Kryllů. V čele s lídrem týmu Michaelem Barrickem budou vojáci Minh Young Kin, Tai Kaliso a jejich nová kolegyně Alicia Valera muset bojovat i s nechvalně proslulým generálem Raamem. Také za něj si v přídavku zahrajete.

"Raamova impozantní velikost, síla a hlavně jeho štít z Kryllů z něj dělají jednu z nejsilnějších postav v celém světě Gears of War," řekl vývojář Cliff Bleszinski. "Fanoušci se určitě ujmou Raamovy role a budou rozsévat hrůzu nad nebohým lidským světem."

Přídavek Raam's Shadow obsáhne šest nových multiplayerových postav, zbraňový set Chocolate a 250 extra GP. Ke stažení bude od 13. prosince za 1200 MP.

Nejnovější články