Válečné MMO War Thunder se chystá i na PlayStation 4
zdroj: Tisková zpráva

Válečné MMO War Thunder se chystá i na PlayStation 4

14. 5. 2013 15:28 | Novinky | autor: Aleš Smutný |

Říkejte si o vývojářích z ruského studia Gaijin Entertainment co chcete, ale určitě se dá konstatovat, že myslí na budoucnost. Ne nadarmo nyní oznamují, že jejich chystaná letecko-pozemně-lodní válečná MMOFPS War Thunder se kromě PC podívá i na next-gen konzoli PlayStation 4.

War Thunder, která se nyní nachází ve fázi otevřené bety, se naposledy připomněla aprílovým sestřelováním poníků. Nejde ale o žádného chudého příbuzného, momentálně se chlubí milionem a půl registrovaných uživatelů a jako další cíl si Gaijin vybrali přechod na novou generaci konzolí a tedy (zatím) PlayStation 4.

Nemá přitom jít o pouhý port. Vývojáři chtějí vše optimalizovat pro vyšší hardwarovou sestavu PlayStation 4 a podtrhnout roli sociální interakce a PlayStation Cloud. Tedy funkce, které Sony do PS4 co nejvíce integruje včetně sdílení videí a obrázků, což by právě War Thunder, na této konzoli s podtitulem Ground Forces, mělo podporovat. Kdy se hra na nové konzoli objeví ale zatím nevíme. Sami ale můžete zkusit PC betu na oficiálních stránkách.

zdroj: Archiv

Nejnovější články