V novém traileru bojovky MultiVersus dostává Bugs Bunny do čumáku od rozzuřeného Shaggyho

17. 5. 2022 13:50 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Společnost Warner Bros. chce mít svůj vlastní Smash Bros. Ultimate a má k tomu poměrně dobré předpoklady. Chystaná bojovka MultiVersus totiž využije hrdiny z nejrůznějších filmů a seriálů spadajících pod tohoto mediálního giganta, kde najdete například komiksové univerzum DC či Hru o trůny.

MultiVersus se připomíná pěkným animovaným filmečkem, v němž vidíme postavy jako Batmana, Shaggyho, Bugse Bunnyho, Aryu Stark nebo třeba Harley Quinn (viz seznam odhalených postav), kterak se poprvé za záhadných okolností ocitají na neznámém místě a hned si jdou po krku.

Video upozorňuje na blížící se uzavřené alfa testování, které startuje již tento čtvrtek 19. května a do nějž se můžete hlásit z oficiálních stránek. Pokud se na vás nakonec nedostane, nezoufejte, protože již v červenci se otevřou brány otevřené bety, do níž bude moct vklouznout kdokoliv.

Plná hra ještě nemá datum vydání, ale měla by vyjít někdy letos na počítačích a současné i minulé generaci konzolí vyjma Switche. Bude free-to-play a nabídne režimy jeden na jednoho, dva na dva a všichni proti všem. Počítejte také se sezónami, které budou MultiVersus rozšiřovat o další obsah.

Nejnovější články