zdroj: Warner Bros.

Warner Bros. oznámili MultiVersus, bojovku s Batmanem, Tomem a Jerrym a dalšími

19. 11. 2021 10:44 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

O bojovce od Warner Bros., která by v sobě spojila nejrůznější postavy spadající do mnoha univerz vlastněných tímto gigantem, se poslední měsíce šuškalo tolik, že o její existence už nebylo třeba pochybovat. Oficiální oznámení ale přišlo až v noci na dnešek a v bojovce MultiVersus se podle všeho rodí vážná konkurence výborného Super Smash Bros. Ultimate.

Na první pohled si jsou obě hry velmi podobné. I jednotlivá bojiště hry MultiVersus jsou inspirovaná prostředími z daných světů a stejně tak se jedná o levitující ostrovy, z nichž se můžete shodit. Přestože zde nechybí režim jednoho hráče na jednoho, primárním módem je bitva dvou týmů po dvou hráčích.

Každá postava má s každou jinou nějakou synergii, tedy například Wonder Woman může svým lasem vymrštit Shaggyho sendvič jakožto smrtonosný projektil. Batmana se zase můžete zbavit tak, že po něm coby Tom hodíte zlomyslného Jerryho.

Z dalších postav nebudou chybět například Superman, Bugs Bunny, Harley Quinn, Jake či Arya Stark, přičemž další budou odhalované postupně a dá se předpokládat, že se do hry budou trousit v podobě updatů či placených DLC. MultiVersus bude totiž free-to-play, takže na něčem se vydělávat musí.

Hra bude podporovat postup i hraní napříč platformami, a to konkrétně PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X|S. Vyjít by měla někdy v příštím roce.

Nejnovější články