V létě Hitmana rozšíří bonusová epizoda se dvěma kontrakty
zdroj: Archiv

V létě Hitmana rozšíří bonusová epizoda se dvěma kontrakty

16. 6. 2016 10:29 | Novinky | autor: Honza Konfršt |

Milé překvapení si pro hráče nového Hitmana připravili tvůrci z Io-Interactive. Fandy holohlavého zabijáka během léta potěší jedna bonusová epizoda, v níž najdete dvojici misí s názvy The Icon a A House Build on Sand. Oba kontrakty budou zasazené do stávajících lokací druhé a třetí epizody, tedy do italské Sapienzy a do marocké Marrákeše.

The Icon posadí Agenta 47 do role režiséra jednoho životního osudu – ve městě se natáčí nový sci-fi snímek a vaším úkolem je zlikvidovat jednoho z herců. Stát se tak má během natáčení jedné z nočních scén blíže nespecifikovaného snímku.

Mise s názvem A House Built on Sand se bude také odehrávat v noci, tentokráte ale v křivolakých uličkách tržnice v Marrákéši, kde se zrádce z jedné stavební firmy chystá prodat cenné know-how svého chlebodárce. Vy máte zajistit, že k této transakci nedojde.

Dvojice nových kontraktů do hry dorazí 19. července, tisková zpráva bohužel nezmiňuje cenu. Nevíme tedy, zda bude přídavek něco stát a nebo jde o bonus zdarma. Tvůrci si od bonusové epizody slibují, že hráči budou Hitmana vnímat jako "živou hru," do které lze libovolně zasahovat a přinášet čerstvý obsah i do stávajících lokací. S těmi lze přitom i nadále pracovat a měnit řadu detailů, například onu denní dobu. Na to konto samozřejmě můžeme zmínit i unikátní cíle, které se čas od času ve hře objeví a které mají potenciál prověřit schopnosti hráčů.

Po této bonusové vložce bude následovat pokračování epizodického vyprávění a cesta Agenta 47 do Thajska, Spojených států a ve finále také do Japonska.

zdroj: youtube.com

Nejnovější články