V Euro Truck Simulatoru 2 se časem podíváte do matičky Rusi. Ale jen její části

8. 3. 2021 9:56 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Produkce nových mapových rozšíření hry Euro Truck Simulator 2 s nástupem pandemie zpomalila. Za běžných okolností bychom se touto dobou už dávno proháněli po Pyrenejském poloostrově, ale místo toho na něj stále čekáme. Ještě nemá datum vydání, ale už se kvapem blíží, jelikož studio SCS Software oznamuje další přídavek zvaný Heart of Russia.

Euro Truck Simulator 2 se tak po delší době vydá směrem na severovýchod, ale pokud si myslíte na celou rozlohu Ruska, radši zchlaďte svá očekávání. Počítat můžete samozřejmě s Moskvou, ale hlouběji do vnitrozemí či vyloženě na Sibiř svůj kamion nedovezete.

Tvůrci vymezují území chystaného rozšíření horní částí řeky Volha a řekou Oka. V rámci celého Ruska jde jen o nepatrný kousíček obrovského koláče, ale i tak bude rozloha DLC Heart of Russia převyšovat mapu chystaného rozšíření Iberia.

Vzhledem k výše řečenému vás asi nepřekvapí, že nedostáváme ani náznak, kdy by nové DLC mohlo vyjít. Pracuje se na něm sice už od půlky loňského roku, ale kvůli průtahům s Iberií tým ještě stále není ve své plné síle. Výhodou je, že několik nových zaměstnanců studia pracuje z Ruska, takže nemusíte mít strach o autentičnost herního ztvárnění země a její architektury.

Nejnovější články