zdroj: Gaijin

V druhoválečné multiplayerové střílečce Enlisted bojují letadla, tanky a pěchota

16. 10. 2020 16:30 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Vydavatel Gaijin oznámil druhoválečnou střílečku Enlisted již před čtyřmi lety. Vyvíjí ji studio Darkflow Software, které mezitím pro stejného vydavatele stihlo zpracovat docela úspěšnou battle royale Cuisine Royale. Enlisted je ale ambicióznější a, troufám si tvrdit, zajímavější titul, který si hráči budou moct vyzkoušet již příští měsíc.

Enlisted se chce od ostatních multiplayerových stříleček odlišit důrazem na historičnost a úkolovost. Nemá jít jen o to, postřílet co nejvíc nepřátel a zůstat poslední na mapě. Jednotlivé scénáře vycházejí z nejznámějších bitev druhé světové války a sledují jejich průběh skrze vytyčené úkoly.

Hráči nebudou pouze pobíhat v ulicích v plné polní, ale usednou i za rajčáky tanků a za knipl letadel. Má jít o tak obrovské a propracované konflikty, že budou přibývat postupně. Jako první prožijete bitvu o Moskvu v zimě roku 1941. Někdy později bude následovat vylodění v Normandii a do budoucna se počítá ještě minimálně s bitvou o Berlín.

Enlisted zdroj: Gaijin

Letos se Enlisted poprvé podívá mezi širší publikum v rámci předběžného přístupu exkluzivně na Xboxu Series X/S, kde hra vyjde hned 12. listopadu. Jednoho dne bude free-to-play, ale abyste se dostali ke Game Preview na Xboxu, budete si muset koupit Founder’s Pack.

Enlisted běží na enginu Dagor, který využívají hry Cuisine Royale a War Thunder. Je ale upravený, opatřený ray tracingem, díky kterému je svět uvěřitelnější. Na Xboxu Series X počítejte se 4K, zatímco na Series S s 1440p. Na obou konzolích prý hra běží ve stabilních 60 FPS. Kdy vyjde na jiných platformách, zatím není známo.

Nejnovější články