Únorová nabídka Game Passu se ponese ve znamení bitev
zdroj: Vlastní foto autora

Únorová nabídka Game Passu se ponese ve znamení bitev

9. 2. 2023 10:19 | Novinky | autor: Jan Slavík |

Únorové dny (alespoň v mé vísce) se zatím jeden s druhým předhánějí v tom, který se obleče do nejméně vlídné šedi, který bude nejuplakanější a který dokáže při pohledu z okna vzbudit nejsilnější pocit, že jít ven je mimořádně špatný nápad. Zkrátka ideální ovzduší si něco zahrát.

Tedy, nedělám si iluze, že by snad většina z nás potřebovala, aby bylo venku hnusně, když chce hrát, ale najít si k tomu vnitřní omluvu je vždycky fajn přidaná hodnota. Dalším důvodem by se mohla stát nabídka herního předplatného Game Pass, která se brzy rozroste o několik zajímavých titulů.

Milovníci anime, kteří občas zavadí o žánr mecha, vědí, že Gundam je značka s tolika spin-offy, sériemi, odbočkami, filmy a chronologickými veletoči, že podívat se na celou věc ve správném pořadí je úkol, ke kterému by si jeden měl pomalu brát zevrubný manuál. A teď do toho přidejte ještě hry! Kdo ale ví, která bije, možná ocení SD Gundam Battle Alliance, která dorazí 9. února.

Kdo by si místo toho radši střihl sport, který v Americe zcela drze nazývají fotbalem, si tentýž den také přijde na své, protože si bude moci vyzkoušet Madden NFL 23 v rámci programu EA Play.

Koho nezajímá svátek zamilovaných a raději by se za dávné světce bil na poli plném rytířů i žoldáků, může vyhlížet 14. únor a příchod středověkého strategického i akčního sandboxu Mount & Blade II: Bannerlord.

zdroj: vlastní video redakce

O den později pak majitelé Xboxů Series dostanou remasterovanou verzi Cities: Skylines

16. února se můžete těšit na Shadow Warrior 3, divokou taškařici s hubatým Lo Wongem v hlavní roli, která Patrikovi učarovala dost na to, aby napsal nadšenou recenzi. A u akcí z pohledu první osoby ještě zůstaneme, protože 21. se přidá i „ruský Bioshock“ Atomic Heart.

Nejnovější články