zdroj: Archiv

Uniklo datum vydání starořeckých Immortals Fenyx Rising

4. 9. 2020 11:50 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Ubisoft tento týden oznámil přejmenování jedné ze svých chystaných her. Z Gods & Monsters se tak stali Immortals Fenyx Rising, kteří se plnohodnotného představení dočkají příští týden. Avšak, oficiální herní obchod Microsoftu je v poslední dobou poměrně spolehlivým zdrojem úniků, a jak si povšiml informant Wario64, jejich produktová stránka byla k dispozici s předstihem.

Z přiložených screenshotů vyplývá, že by Immortals Fenyx Rising měli vyjít 3. prosince 2020 na Xboxu One. Pokud nedojde k odkladu, pravděpodobně se tehdy objeví také na dalších platformách, tedy na PC a PlayStation 4.

Na uniklých záběrech připomínali Gods & Monsters poslední Zeldu s uživatelským rozhraním z Assassin’s Creed Odeyssey. Popisek v obchodě nabízí trochu vzletnější popisek nastiňující, jak se tahle mytologická záležitost s hlavní hrdinkou Fenyx bude hrát: „Ovládněte moc bohů s Achillovým mečem či s Daidalovými křídly, abyste porazili mocné nepřátele a vyřešili starodávné hádanky.“

Dojde i na boj s mýtickými potvorami, na dříve viděných obrázcích jste už mohli spatřit místní smrtelnou Gorgonu Medusu. Bojovat budete na zemi i ve vzduchu, což třeba při soubojích s několikapatrovými Kyklopy může přijít k duhu. Na nových snímcích si povšimněte gryfa a minotaura.

Immortals Fenyx Rising mají nabídnout celkem sedm rozlehlých oblastí inspirovaných členy starořeckého pantheonu a rozmanitý zbraňový arzenál včetně telekineze či naváděných šípů.

Uvidíme, jestli se uniklé informace ukážou býti pravdivými, ale vzhledem k přiloženým obrázkům se nezdá, že by měly být falešné. Více informací o starořeckém Immortals Fenyx Rising Ubisoft odhalí 10. září.

Nejnovější články