Uncharted dostane vlastní román a komiks
zdroj: Archiv

Uncharted dostane vlastní román a komiks

20. 9. 2011 11:23 | Novinky | autor: Aleš Smutný |

Předčasně se nad knihou a komiksem neradujte, jde zatím jen o americké vydání, takže v...

Zvětšit zdroj: Archiv Předčasně se nad knihou a komiksem neradujte, jde zatím jen o americké vydání, takže v případě zájmu budete muset využít služeb zahraničních obchodů. Faktem ovšem zůstává, že se román a komiksové zpracování dobrodružství Nathana Drakea objeví společně s třetím Uncharted objeví, kniha se jmenuje Uncharted: The Fourth Labyrinth a vyjde v USA 4. října.

Vic Sullivan v knize (stejně jako ve hře) zavolá na pomoc Nathana, aby mu pomohl nalézt starobylý labyrint, ve kterém se má nacházet, jak jinak, velký poklad. To, že na mýtu něco bude, potvrzuje i smrt významného archeologa, který je ve svém bytě v New Yorku zavražděn. Při pátrání, které bude prošpikováno útoky neznámých zabijáků, se k Nathanovi a Vicovi přidá i dcera zavražděného, Jada Hzujak.

Román napsal tradiční řemeslník, spisovatel, ilustrátor a komiksový scenárista Christopher Golden, takže sice nemůžeme čekat nějaké velké literární zážitky, ale jeho zkušenosti by mohly zaručit, že bude román solidní kus čtiva, rozšiřující vhodně Drakeův svět. Dalším podobným bonusem pak bude šestidílný komiks od DC, který vyjde v listopadu tohoto roku, který u nás na 99% neuvidíme. Kniha ale malou šanci má.

Nejnovější články