Tvůrci Chivalry představili magickou akci Mirage: Arcane Warfare
zdroj: tisková zpráva

Tvůrci Chivalry představili magickou akci Mirage: Arcane Warfare

3. 3. 2016 12:34 | Novinky | autor: Honza Konfršt |

Nezávislý tým Torn Banner Studios zabodoval už svou prvotinou Chivalry: Medieval Warfare a na jejích základech staví i jejich nová hra - Mirage: Arcane Warfare. Opět půjde o akční multiplayerovku, ale jak napovídá název i první krátká ukázka přímo ze hry, opustíte středověké bojiště a pustíte se do magických zápasů, které mají atmosférou blíže takovému Aladinovi.

Tam, kde v roce 2012 Chivalry: Medieval Warfare nabízela realismus a lítou řež, tam Mirage: Arcane Warfare přinese taktéž řež, ale zbavenou okovů jakéhokoliv realismu a návaznosti na historii. Odlehčenou hratelnost doplňuje komiksové ladění a spousta magie, která slouží jako jeden z prostředků vraždění nepřátel.

Krátká ukázka toho zatím příliš mnoho neodhaluje, plnohodnotný trailer vyjde v řádu dnů, přičemž odpočet do vydání můžete sledovat na webu hry. Jinak je celkem jasné, že základní akčnost Chivalry zůstane zachována, ale meče a štíty vyměníte za nože a magii a prostředí vrcholného středověku střídá romantizovaná představa o fantaskním Blízkém východě. Kdy hra vyjde zatím nevíme.

zdroj: Archiv

Nejnovější články