Turn 10 upraví ekonomiku Forzy 5, rozdá i omluvné dárky
zdroj: tisková zpráva

Turn 10 upraví ekonomiku Forzy 5, rozdá i omluvné dárky

28. 11. 2013 12:10 | Novinky | autor: Ladislav Loukota |

Včera Aleš reportoval o problematickém nastavení mikrotransakcí Xbox One exkluzivních závodů Forza Motorport 5, dnes se její studio Turn 10 vytasilo s plánem překopat celou herní ekonomiku, jak už naznačovali. Jelikož jde o věc komplikovanou a rozhodně ne řešitelnou přes noc, hráče si do té doby pokusí uchlácholit dárečky.

Jak Dan Greenawalt slíbil, Turn 10 vyslyšel zpětnou vazbu hráčů. Vše dle komunitního managera Briana Ekberga chvíli trvalo, protože nejprve bylo třeba nasbírat nějaká data z průběžného hraní prvního týdne. Nyní je však jasné, že takhle to dál nepůjde. Implementace velkých změn do herní ekonomiky, ať jsou momentálně jakkoliv mlhavé, však prý nějaký čas potrvá.

Mezitím Turn 10 uvede několik možností, jak na Forzu 5 nezanevřít – od tohoto pátku tak budou všechny virtuální vozy ke koupi za polovic, VIP členové dostanou zdarma Lotus E21, a pokud si jej koupili už dříve, dostanou místo ní 1962 Ferrari 250 GTO. Majitelé LaFerrarri Car Packu navíc dostanou dalšího žrouta benzínu z téhle stáje zadarmo. Všechny bonusy by měly být implementovány během 24 hodin. A tím uvolňování megabajtů nekončí!

Taktéž prý dojde k urychlení plateb skrze systém Forza Rewards. Turn 10 se navíc omluvili za chybu v limitované edici Forza 5, která měla umožnit koupit si kterékoliv mikrotransakční auto, ale kredity v limitované edici k tomu však zdaleka nestačily. Nakonec si chce studio vyžehlit reputaci tím, že si majitelé limitované edice budou moct skutečně odemknout kterýkoliv libovolný vůz, ale až od 16. prosince, kdy k tomu bude spuštěna dedikovaná stránka. Do té doby se v Turn 10 asi ještě pěkně zapotí při vymýšlení úprav herní ekonomiky za běhu.

Nejnovější články