Tísňová linka se opět rozezvoní v pokračování manažerské simulace 112 Operator
zdroj: tisková zpráva

Tísňová linka se opět rozezvoní v pokračování manažerské simulace 112 Operator

12. 2. 2019 11:30 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Manažerská simulace 911 Operator nabídla pohled do zákulisí záchranné služby. Stali jste se v ní profesionálním dispečerem, který naslouchá lidem v tísni a přímo s nimi komunikuje (nebo ho zlobí hloupí šprýmaři) a na základě vzniklé situace rozhoduje o vyslání patřičné jednotky. Tvůrci ze studia Jutsu Games se v pokračování 112 Operator rozhodli zaměřit na Evropu.

Už v první hře jste měli možnost ovlivnit životy lidí v mnoha českých městech, ale 112 Operator si vybírá Evropu hlavně z hlediska příběhu. Můžete se totiž těšit na plnohodnotnou kampaň, ve které stoupáte pracovním žebříčkem, pokud tedy neuděláte výraznější botu, po níž vám přijde nepříjemný email, nebo pokud nenastanou ještě horší události přímo ovlivňující váš život.

Novinek bude v pokračování několik. Po vizuální stránce se z původních placatých map stávají 3D prostředí s vymodelovanými budovami. Stejně tak uvidíte graficky znázorněný zásah vašich jednotek a budete tak mít lepší přehled o jeho průběhu.

zdroj: PlayWay

Přibydou i řešené problémy. Kromě různých nehod a zdravotních problémů budete čelit teroristickým útokům, organizovanému zločinu, válkám gangů, demonstracím, ale i přírodním katastrofám včetně rozsáhlých požárů ohrožujících celá města. Tvůrci vycházejí z reálných záznamů, takže v Praze se s ohněm asi moc nesetkáte, ale uměl bych si představit například stoletou vodu.

Počasí, denní doba a hustota dopravy ovlivní fungování vašich jednotek, mezi kterými nově naleznete doktory, seržanty, psy, roboty a další. Obměny se dočká i pracovní vybavení. Změn tedy není málo, i když se hra na první pohled velmi podobá svému předchůdci.

Dispečerem v 112 Operator se ale hned tak nestanete. Se hrou se počítá nejdříve na začátku příštího roku.

Nejnovější články