Tiny Tina’s Wonderlands předčila veškerá očekávání. U jedné hry pravděpodobně nezůstane
zdroj: Gearbox

Tiny Tina’s Wonderlands předčila veškerá očekávání. U jedné hry pravděpodobně nezůstane

22. 9. 2022 13:00 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Přestože Pavel dal hře Tiny Tina's Wonderlands – odbočce v sérii Borderlands – pouhých šest bodů z deseti, jinde se setkala s velmi vřelým přijetím. Tak vřelým, že se z jednorázové odbočky podle všeho stane úplně nová série. Prozradil to šéf Gearboxu Randy Pitchford v konferenčním hovoru s investory společnosti Embracer Group, do níž Gearbox po loňské dubnové akvizici spadá.

„Gearbox Software zaznamenal velké vítězství s vydáním nové značky Tiny Tina's Wonderlands. Hra rozmetala všechny naše odhady – jak přijetí kritiky, tak prodejní úspěchy,“ prozradil Pitchford (díky za přepis hovoru Video Games Chronicle) a dodal:

„Jsem nadšený, že mohu ohlásit, že navrch ke skvělým finančním odměnám z tohoto vítězství, mířícím naším směrem v nadcházejících čtvrtletích, se nám podařilo vybudovat pevné základy. Není pochyb o tom, že máme v rukou novou sérii, jejíž budoucí iterace v Gearboxu už teď vyvíjíme.“

Není jasné, zda se těmi budoucími iteracemi myslí vyloženě nové hry, nebo jen další DLC pro současnou Tiny Tina's Wonderlands. Ta se už dočkala čtyř rozšíření, které jsou na Steamu hráči hodnocené přinejlepším jako spíše záporné, jedno si dokonce vysloužilo velmi záporné hodnocení. Doufejme, že „budoucí zážitky“ půjdou Gearboxu o poznání lépe.

Nejnovější články