Telltale chystá adventuru podle marvelovského sci-fi Guardians of the Galaxy
zdroj: Archiv

Telltale chystá adventuru podle marvelovského sci-fi Guardians of the Galaxy

2. 12. 2016 12:39 | Novinky | autor: Václav Pecháček |

Před dvěma lety se kina po celém světě octla pod útokem nesourodé party dobrodruhů, mezi které patřili mimo jiné i po zuby ozbrojený mýval a živoucí strom. V Marvelu dokázali z poměrně neznámé značky Guardians of the Galaxy vytěžit stylový mix vesmírné akce a komedie, který se oprávněně stal hitem léta. Tím pádem bylo jen otázkou času, kdy se Star-Lord a jeho kumpáni dočkají dalšího dobrodružství – a nakonec to vypadá hned na dvojitou dávku zábavy. Příští rok vás kromě filmového pokračování čeká i adventura Marvel's Guardians of the Galaxy – The Telltale Series.

Název to není z nejchytlavějších, ale fanouškům žánru unaveným vážnými tématy Batmana, Walking Dead nebo Game of Thrones to asi vadit nebude – hlavně když jim Telltale naservírují štědrou porci sci-fi humoru a poutavého vyprávění. Přesně to se ostatně povedlo v případě velmi dobrých Tales from the Borderlands, takže v kalifornském městě San Rafael zjevně vědí, co a jak.

zdroj: Archiv

Kraťoučký teaser vám sice ze hry neukáže vůbec nic, ale není úplně marný, co se týče navození nedočkavé atmosféry. Na hru se těší i v Marvelu. Člen kádru hlavounů Jay Ong prohlásil: „V jádru všeho, co Marvel vytváří, je příběh, takže s kým jiným se spojit, než s mistry vypravěči Telltale Games?“ Jay má pravdu, rozhodně jde o zajímavou alianci, ale… co na to DC? Nezlomí jim tenhle nový vztah srdce? Poskytli Telltale licenci na Batmana, a tohle je jejich odměna? Herní svět občas umí být drsnější než smirkový papír.   

Nejnovější články