zdroj: Sony

Takhle vypadá Horizon Forbidden West na PS4 Pro

28. 1. 2022 11:00 | Novinky | autor: Pavel Makal |

Vývojáři z Guerrilla Games včera oznámili radostnou zprávu, a sice že jejich dlouho očekávaný Horizon Forbidden West získal status Gold, a míří tedy do lisoven. Kromě zásadního vývojového milníku, nebo spíš cílové pásky, ale včerejšek patří také vydání nového traileru, který mimo jiné poprvé pořádně ukazuje, jak hra poběží na PS4 Pro.

Hra byla až dosud představována primárně jako next-gen titul pro PlayStation 5, studio ale dodává, že i na starší generaci vás čeká zcela plnohodnotný zážitek z hraní a žádné nedochůdče. Praxe vydávat exkluzivní tituly i na PS4 se ostatně letos zopakuje i v případě Gran Turisma 7 či God of War Ragnarok.

Půlminutová ukázka se zaměřuje na jeden konkrétní souboj, ale můžete si z ní udělat představu o plynulosti či míře detailů v porovnání se záběry z verze pro novou generaci. PlayStation 5 má nabídnout inovovaný systém nasvětlení a samozřejmě také několik variant grafických nastavení podle toho, zda preferujete vyšší rozlišení, nebo lepší framerate.

Horizon Forbidden West vychází 18. února a Adam se už pouští do recenzování, abyste měli veškeré informace k dispozici ještě před potenciálním výletem do obchodu.

Nejnovější články