Tajemný tweet naznačuje, že by do Game Passu mohlo dorazit Death Stranding
zdroj: Vlastní foto autora

Tajemný tweet naznačuje, že by do Game Passu mohlo dorazit Death Stranding

17. 8. 2022 14:15 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Oficiální twitterový účet PC verze Game Passu od společnosti Microsoft si změnil profilový obrázek. Na tom by samo o sobě nebylo nic zvláštního, kdyby ke změně vzhledu nepřipojil poznámku: „Občas prostě není nad pěknou krajinku.“ Bystrým očím fanoušků neuniklo, že tahle krajinka pochází z Death Stranding, což je značka patřící konkurenční Sony.

Vzhledem k blížícímu se Gamescomu, který přesně za týden odstartuje v Kolíně nad Rýnem, se podobné náznaky budou objevovat čím dál častěji. Na druhou stranu je těžké uvěřit, že by se debut Kojima Productions ocitl v Game Passu. Death Stranding v roce 2019 odstartovalo coby exkluzivita pro PlayStation 4, a ačkoliv studio samotné nepatří Sony, práva na značku ano.

Na druhou stranu, pro vydání PC verze si Kodžima zvolil vydavatelství 505 Games, nikoliv Sony. Tím pádem by se teoreticky Death Stranding mohlo podívat do počítačové odnože Game Passu, pokud se na tom všechny strany zvládly dohodnout.

Hideo Kodžima navíc nedávno dokázal, že výrazně nestraní ani jednomu z konzolových týmů. Se Sony v minulosti úzce spolupracoval nejen na Death Stranding, v červnu se nicméně objevil na showcase Microsoftu a Bethesdy, kde potvrdil, že na svém nadcházejícím projektu, hojně spekulovaném hororu Overdose, tentokrát kooperuje s Xboxem.

Ať už Death Stranding do Game Passu míří, nebo ne, za týden bychom v téhle záležitosti měli mít jasněji. Právě tehdy totiž odstartuje Gamescom, a jak znám Geoffa Keighleyho, středeční Opening Night Live na nejrůznější překvapivá oznámení nebude chudá.

Nejnovější články