Tahovka se zdeptanými hrdiny Darkest Dungeon v září vyjde na PS4 a PS Vita
zdroj: Archiv

Tahovka se zdeptanými hrdiny Darkest Dungeon v září vyjde na PS4 a PS Vita

4. 8. 2016 11:53 | Novinky | autor: Honza Konfršt |

Jak tvůrci před dlouhou dobou oznámili, povedené tahové fantasy RPG Darkest Dungeon vyjde i na PS Vita a PlayStation 4. Stane se tak 27. září a z příspěvku uveřejněném na PlayStation blogu se navíc dozvíte, že hra bude podporovat cross-buy i cross-save, takže pro obě konzole pro Sony vám stačí jeden nákup.

Jednou rozehranou hru si tedy budete moci libovolně přenášet mezi obývacím pokojem a kterýmkoli jiným prostorem, kam se rozhodnete zavítat s Vitou. Ať už se ale rozhodnete hrát kdekoli a na čemkoli, počítejte s tím, že na PlayStationech vyjde nejnovější verze z PC, což znamená, že se dočkáte Town Eventů i všech dosavadních hrdinů včetně Antiquarian.

Právě přídavky po vydání hry tvůrci potvrzují, že rozhodně nezahálí. Darkest Dungeon je titul, který se stále vyvíjí a jež například ušla velkou cestu již od samotných prvních dojmů až ke své recenzi. Tvůrci tak v minulosti kupříkladu přidávali jednoho hrdinu za druhým a opomenout nesmíme ani samotné přidání oněch náhodných událostí.

Už základní hra ale byla návyková sama o sobě a dokázala zabavit na dlouhé hodiny, novinky tento potenciál ještě více prohlubují a ruku v ruce s hutnou atmosférou i krásnou grafickou stylizací se jedná o lákavou nabídku, jež přijde na 25 dolarů s tím, že předplatitelé služby PS+ se navíc dočkají 20 % slevy. Navíc, PS Vita je na hraní Darkest Dungeonu jako dělaná.

zdroj: Archiv

Nejnovější články