Survival The Long Dark dostane po letech novou epizodu příběhové kampaně
0:00:50 | zdroj: Hinterland

Survival The Long Dark dostane po letech novou epizodu příběhové kampaně

25. 9. 2021 11:00 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Studio Hinterland Games stojí za mrazivým survivalem The Long Dark, který v předběžném přístupu odstartoval už v roce 2014. Dlouho šlo jen o sandbox, před čtyřmi lety ale do hry přibyla i příběhová složka, kterou se ovšem tvůrci rozhodli rozdělit na epizody. Po dvouleté pauze teď vývojáři oznamují, že předposlední, tedy čtvrtá epizoda dorazí do hry po dlouhém čekání na začátku října.

Epizoda 4 s názvem Fury, Then Silence bude pojednávat o zoufalé snaze pilota Willa Mackenzieho uprchnout zločineckému gangu, aby se mohl vydat pro druhou protagonistku příběhové kampaně Astrid. Obsáhne hodinu filmečků, přes 40 minut nové hudby a její dohrání vám zabere něco mezi sedmi až deseti hodinami, které vás zavedou na nová místa Medvědího ostrova, včetně starého vězeňského komplexu.

Všichni majitelé The Long Dark dostanou čtvrtou epizodu zdarma a Hinterland vás v ní pomalu začnou připravovat na skutečnost, že finální pátou epizodou se příběh Wintermute definitivně uzavře. Zakončení ale prý rozhodně nemáte očekávat v nejbližší době.

The Long Dark: Episode 4 – Fury, Then Silence vychází 6. října pro PC, PlayStation, Xbox a Switch.

Nejnovější články