zdroj: Delusional Studios

Survival horor Wronged Us čerpá ze Silent Hillu, Resident Evilu i Dark Souls

24. 11. 2021 16:15 | Novinky | autor: Pavel Makal |

V průběhu včerejšího vyhlášení cen Golden Joystick došlo mimo jiné k oznámení nového survival hororu jménem Wronged Us. Ten sice nevzniká v žádném velkém studiu a zcela zjevně neoplývá vysokým rozpočtem, tento nedostatek ale hodlá kompenzovat inspirací ve slavných jménech.

Jak se můžete dočíst na oficiálním webu projektu, Wronged Us je v současné době sólovým projektem a jeho autor doufá, že se mu podaří vybudovat celý tým, aby mohl hru dokončit. Jako hlavní vlivy jmenuje série Dark Souls, Silent Hill a Resident Evil. Z té první si má hra půjčovat systém questů, který vás nebude vodit za ručičku, ta druhá ji zas inspiruje svou atmosférou. No a z Resident Evilu si vezme principy akční hratelnosti.

Wronged Us nabídne otevřený svět v rámci malého městečka, nelineární hratelnost a kromě akce samozřejmě i hádanky. Hra je ve vývoji už zhruba rok a půl, prošla celou řadou redesignů a v současné době je její vydání plánované na rok 2023. Dorazit by měla na PC i konzole bez bližší specifikace.

Nezbývá než doufat, že tahle inspirace Silent Hillem dopadne lépe než The Medium, na které jsem se tak dlouho těšil, až z něj bylo jedno z velkých zklamání letošního roku.

zdroj: Vlastní

Nejnovější články