zdroj: Rocksteady

Suicide Squad: Kill the Justice League naváže na sérii Arkham s Batmanem

18. 10. 2021 10:31 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Studio Rocksteady ukázalo na fanouškovské akci DC FanDome druhý trailer na Suicide Squad: Kill the Justice League. Nenajdete v něm sice žádné záběry přímo z hraní, zato se v upoutávce najde hromada odkazů na sérii Batman: Arkham – na začátku se mihne povědomá cedule, podle které mohou být stopaři uprchlými pacienty, a agentka Amanda Waller dává svůj tým nepravděpodobných hrdinů dohromady v místech, kde Batman v Arkham Asylum poprvé bojoval.

A tím odkazy na čtveřici her ani zdaleka nekončí. Když členové Suicide Squad shromažďují svou výbavu, Gizmo jim přihraje pár dobře známých hraček. King Shark si půjčuje čepici, kterou dříve nosil Riddler, a Harley Quinn střílí Batmanovým přitahovacím hákem. V traileru se mihne i Batmobile se světelným signálem, ale těžko říct, kdo ho vlastně řídí a na čí straně stojí.

Záporáci si totiž s typickými klaďasy tentokrát prohodí role. Harley spolu s kapitánem Boomerangem, Deadshotem a King Sharkem budou muset v otevřeném světě Metropolis zkrotit Justice League, a to nejen Supermana z prvního traileru. Na temnou stranu se postavil i Green Lantern, Flash nebo Wonder Woman. Podle všeho ale nejsou zlouny z vlastní vůle a jsou nedobrovolně podvolení Brainiacovi. Vrátí se taky Penguin a trochu překvapivě i Poison Ivy, která už zřejmě zase není mrtvá.

zdroj: Rocksteady

Suicide Squad: Kill the Justice League vychází v blíže neurčeném období roku 2022, a to na PC, PS5 a Xbox Series X|S. Zahrát si ji budete moct jak sami, tak v kooperaci až pro čtyři hráče. Pokud se do hry pustíte v singleplayeru, půjde mezi jednotlivými postavami volně přepínat.

Nejnovější články