Stealth akce Aragami ze středověkého Japonska vyjde letos na podzim
zdroj: Archiv

Stealth akce Aragami ze středověkého Japonska vyjde letos na podzim

21. 4. 2016 12:21 | Novinky | autor: Honza Konfršt |

Vývoj před takřka dvěma lety představené stealth akce Aragami: Twin Souls pokračuje, mění však své jméno a k PC přibírá i PlayStation 4. Komiksovou stylizací i japonskou mytologií inspirovaná akce vyjde na podzim a pro snazší zapamatovatelnost z názvu odhazuje podtitul a zůstává jen Aragami. To je i jméno hlavního hrdiny, jehož schopnosti předvádí nové video.

Aragami je již nějaký čas mrtvý a i díky tomu disponuje řadou nadpřirozených schopností. Důvodem hrdinova vzkříšení je volání o pomoc uvězněné princezny Yamiko. Tím ale Aragamiho cesta nebude končit, protože hlavní nemrtvý hrdina potřebuje poskládat svou osobnost ze střípků vzpomínek.

Aragamimu budou v této snaze největším pomocníkem stíny i tma obecně. Může třeba vytvářet klony ze stínů, teleportovat se mezi stíny a urychlovat tak pohyb od jednoho úkrytu ke druhému. Při boji je totiž Aragami velmi zranitelný a tak potřebuje používat útoky ze zálohy a opatrné plížení kombinované s bleskovým útokem.

Jako inspiraci citují autoři z barcelonského studia Lince Works sérii Tenchu a tituly Dishonored či Mark of the Ninja. Originální složkou však do Aragami přináší právě nemrtvý hlavní hrdina a jeho speciální schopnosti. Autoři slibují navrch přinést otevřený přístup k hratelnosti i možnost plnit úkoly více způsoby.

zdroj: Archiv

Nejnovější články