Square Enix vydá Sleeping Dogs: Definitive Edition na PC a next-gen konzolích
zdroj: tisková zpráva

Square Enix vydá Sleeping Dogs: Definitive Edition na PC a next-gen konzolích

8. 8. 2014 18:39 | Novinky | autor: Adam Homola |

Mysleli jste, že remaky ne zas tak starých her na novou generaci konzolí už skončily? Kdepak! Po dlouhé šnůře spekulací přispěchala Square Enix s oficiálním potvrzením definitivní edice Sleeping Dogs, která vyjde na PlayStation 4, PC a Xbox One už 10. října tohoto roku. Pokud jste povedenou (viz recenze) open world mlátičku ještě nehráli, můžete si za nedlouho doplnit "vzdělání".

Jak se dá u podobných remasterů očekávat, Sleeping Dogs: Definitive Edition bude obsahovat jak původní hru, tak všech 24 kusů DLC, které pro hru vyšly. Samozřejmě včetně příběhového Year of the Snake a hororového Nightmare in North Point - to všechno v přeleštěném audiovizuálním kabátku.

"Původním i novým hráčům nabídneme spoustu důvodů proč si hru pořídit. Nezvýšili jsme totiž jen rozlišení na 1080p. Fanouškům jsme naslouchali: odladili jsme hratelnost, přidali ruch Hong Kongu, audio je bohatší a vůbec jsme vizuální stránku hry posunuli tam, kam to na minulé generaci konzolí nešlo," napsal na oficiálním webu hry Dan Sochan z United Front Games.

zdroj: Archiv

Zajímavé je, že se tvůrci nepochlubili 60fps - pojede hra snad jen ve 30fps? Uvidíme. Zatím nám ze hry ukázali jen pár nových obrázků. Nový trailer totiž není ze hry, ale jde jen o sestřih dříve vydaných hraných záběrů. Ty jsou sice pěkné, ale v téhle fázi bych od Square Enix čekal předvedení samotné hry i na videu, hlavně když vyjde tak brzy...

Nejnovější články