Soundtracky Torchlight II a Black Mesa ke stažení zdarma
zdroj: Archiv

Soundtracky Torchlight II a Black Mesa ke stažení zdarma

20. 9. 2012 13:25 | Novinky | autor: Aleš Smutný |

Je příjemné dostávat něco zadarmo, tím spíše, že jde o dva tak povedené herní hudební kousky, jakými jsou OST k Torchlight II a Black Mesa.

Hudební doprovod k Torchlightu II složil Matt Uelmen a najdete jej ke stažení na těchto stránkách, kde vám bude i připomenuto, že hra právě vychází (recenze se už připravuje). Tak vzhůru do poslouchání a hraní.


Za soundtrackem k Black Mesa stojí Joel Nielsen a ačkoliv na stránkách, kde jde stáhnout, najdete nějaké ty zmínky o penězích, je to ryze dobrovolná záležitost. Pokud tedy máte hluboko do kapsy, je to „na účet podniku“. Což neznamená, že byste neměli nic platit. Práce si zaslouží ocenění a pokud se vám poslech zalíbí, můžete dle svého tvůrce odměnit. Ostatně, věřte mi, že platit za hudbu je velmi příjemný pocit. Rozhodně jde o sympatické akce k oběma hrám. Ostatně, člověk se musí zamýšlet nad tím, jak by potřeboval obchod s herními soundtracky oživit, ne nutně za cenu distribuce zdarma, ale z hlediska snadnější přístupnosti. A pokud už jste si obě alba stáhli a poslechli, podělte se s námi, jak se vám líbila a které skladby jsou nejlepší.

Nejnovější články