Soundtrack pro FIFA 22 bude nejobsáhlejší v historii série
zdroj: Electronic Arts

Soundtrack pro FIFA 22 bude nejobsáhlejší v historii série

21. 9. 2021 14:50 | Novinky | autor: Pavel Makal |

Nový ročník fotbalové série FIFA vyjde už příští týden a přinese množství technologických novinek, jako je systém Hypermotion, který má hráčům na trávníku s pomocí strojového učení poskytnout co nejrealističtější animace.

Na své by si ale letos měli přijít i hudební nadšenci. FIFA se pravidelně pyšní dobře sestavenými soundtracky, v letošním ročníku by ale ruku v ruce s kvalitou měla jít i kvantita. Aktuální ročník nabídne hráčům k poslechu bezprecedentních 122 skladeb z 27 zemí světa. 

Hlavní soundtrack obsahuje 52 písniček od kapel a umělců, mezi které patří Glass Animals, Polo & Pan, Bakar nebo třeba CHVRCHES, které už mohou hráči znát třeba z Death Stranding nebo z Mirror's Edge Catalyst. Zbylá sedmdesátka skladeb pak připadá na režim Volta, kam vývojáři místo mainstreamových písniček vybrali spíše undergroundovější interprety a žánry. V pouličním režimu budete poslouchat hlavně hip-hop, grime a elektroniku.

Hudební doprovod není tím jediným způsobem, jak se umělci na Fifě 22 podílejí. Pro režim FIFA Ultimate Team vzniklo množství exkluzivních dresů, které navrhli Swedish House Mafia, AJ Tracey, CHIKA nebo DJ Snake.

Kompletní soundtrack si už nyní můžete poslechnout na streamovacích platformách, jako je Spotify, Apple Music nebo Deezer. FIFA 22 vychází 1. října na PC, současné i minulé konzole, Stadii a Switch. Pouze aktuální generace PlayStationu a Xboxu a streamovací služba Google Stadia ale nabídnou zmíněnou technologii Hypermotion.

Nejnovější články