Skvělý trailer oznamuje českou akční adventuru Hero of Many
zdroj: Archiv

Skvělý trailer oznamuje českou akční adventuru Hero of Many

20. 5. 2013 14:28 | Novinky | autor: Aleš Smutný |

Čeští vývojáři ze studia Trickster Arts se naposledy zviditelnili povedeným interaktivním průběhem jednoho rande jménem Interande, o němž jsme také psali. Nyní přichází s klasičtější hrou, která nese název Hero of Many a tým ji chystá pro iPad (ovšem od druhé generace, takže mám smůlu) a zařízení s Androidem odpovídající kvality.

Víme, že Hero of Many je atmosférická akční adventura, jejíž základní mechanikou je vést hejno vodních stvoření do divokých soubojů. Jen nevím proč mi ona stvoření připomínají hejno spermií, které věrně následuje vajíčko do boje proti černým spermiím. (Freude, Freude, vždycky na tě dojde)... Co je to za stvoření, je ale celkem jedno, protože perfektně sestříhaný a skvělou hudbou doprovázený trailer (najdete jej v článku) vás musí zaujmout. Prostě musí.

Trickster Arts slibují interaktivní puzzly, animačky, speciální schopnosti vašich stvoření, příšery a to vše v šestadvaceti levelech rozprostřených do čtyř světů a s původním soundtrackem k tomu. Hero of Many by měla vyjít v polovině června tohoto roku, jak slibují oficiální stránky.

...

Nejnovější články