zdroj: PlayWay

Simulátor správce čerpací stanice je novým hitem

17. 9. 2021 14:35 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

A je tu další podivný simulátor povolání, ke kterému se každý nedostane. Gas Station Simulator vás přenese na americkou pouštní samotu, kde se budete starat o chátrající čerpací stanici. Pokud si ale myslíte, že v této hře budete jen plnit nádrže projíždějících motoristů a půjde o pohodičku, pak vás Gas Station Simulator překvapí.

Skoro to vypadá tak, že tankování je tím posledním, čemu se budete věnovat. Spoustu času totiž strávíte za kasou u minihry, kterou jistě všichni znáte ze samoobslužných pokladen v supermarketech.

Když zrovna nebudete nikoho obsluhovat, budete zametat špínu, kterou zákazníci přinesou na svých podrážkách, uklízet odpadky a obecně celé místo renovovat. Postupně si odemknete nové místnosti, které vám například dovolí provozovat záchod a skladovat zboží.

Správná benzínka totiž nabízí i nějaké ty produkty k zakousnutí a osvěžení, takže se nevyhnete objednávkám a vystavování zboží v regálech. Dále vás pěkně potrápí místní chuligán, který vám na budovu sprejuje. Máte k dispozici i bagr na nějaké ty náročnější prácičky a takhle by šlo pokračovat ještě dlouho.

Gas Station Simulator je zjevně velmi komplexní simulátor života správce čerpací stanice, který si okamžitě našel početné publikum. Hra je první dny po vydání jednou z nejprodávanějších na Steamu, oblíbili si ji streameři a denně ji hrají tisíce hráčů, v jednu chvíli jich bylo dokonce přes 7 tisíc. Hodnocení na Steamu je pak „velmi kladné“. Fanoušci simulací zjevně dostali další podařený titul.

Nejnovější články