Seriálový Zaklínač potvrzuje pátou sérii
zdroj: Foto: Netflix

Seriálový Zaklínač potvrzuje pátou sérii

29. 5. 2023 15:02 | Novinky | autor: Jakub Malchárek |

Třetí série seriálového Zaklínače dorazí na obrazovky předplatitelů Netflixu zanedlouho. Zároveň půjde o poslední sezónu, ve které lovce monster Geralta ztvární Henry Cavill. Od čtvrté řady se role zhostí Liam Hemsworth. A už teď se ví, že Australana s bílou parukou uvidíme minimálně i v páté řadě. V rozhovoru pro Deadline to potvrdila šéfka castingu Sophie Holland.

 „Chystáme se začít točit čtvrtou sezónu s Liamem, pak bude krátká pauza a hned nastupujeme do páté řady,“ přiblížila Holland a jedním dechem dodala, že nadcházející řada bude plná nových a zajímavých herců. Jedním z nich je například mladý herec Connor Crawford, který si zahraje v epizodě připravovaného seriálu The Continental ze světa Johna Wicka, na němž se Holland také podílí.

„Chystáme do čtvrté řady Zaklínače speciální, skoro až samostatnou epizodu, která se zaměřuje na úplně novou skupinu lidí a dětí, včetně Connora. A co se talentu týká, tak předvádí neuvěřitelné věci. Christelle Elwin, Juliette Alexandra, Ben Radcliffe, na některé postavy narazíme už ve třetí řadě,“ popisuje vedoucí castingu. Prozradila nám jména dalších Potkanů? Zbojnické bandy, se kterými Ciri v knihách brázdila Kontinent?

zdroj: Netflix

Cavillův odchod odmítla Holland komentovat. Spekulovalo se o tom, že se hvězdě nelíbil odklon od zdrojového materiálu, tedy knižní ságy z pera polského spisovatele Andrzeje Sapkowského. Seriál má pošramocenou reputaci, kterou se musí snažit napravit. Například spin-off Pokrevní pouto je vyložená katastrofa.

Třetí řada Zaklínače má premiéru 29. června. Tentokrát se bude vysílat ve dvou etapách, přičemž ta druhá dorazí 27. července.

Nejnovější články