Remake Mafie udělal z Jízdy a Extrémní jízdy jeden nafouklý mód
zdroj: Hangar 13

Remake Mafie udělal z Jízdy a Extrémní jízdy jeden nafouklý mód

23. 9. 2020 11:05 | Novinky | autor: Šárka Tmějová |

Hlavní kampaň Mafia: Definitive Edition bude přibližně stejně dlouhá jako v původní hře, další hodiny navíc ale budete moct nabrat v režimu Volné jízdy. Tým Hangar 13 ve vývojářském deníčku přibližuje, jak bude tahle volnočasová aktivita v remaku Mafia: The City of Lost Heaven vypadat.

„Volná jízda je bonusový režim, který jsme připravili na počest původní hry,“ vysvětlil Ondřej Vévoda, vedoucí designér studia. Budete mít možnost prozkoumávat Lost Heaven svým tempem, projíždět se po něm v nasbíraných autech a hledat nově přidané sběratelské předměty jako kartičky z cigaret nebo rodokapsy.

Asi si pamatujete, že v první Mafii byly tyhle módy hned dva – obyčejná Jízda vás nechala prostě jen jezdit po městě a střílet, Extrémní jízda pak přidávala ujeté úkoly, třeba zabít pána, který běhal rychleji než auta či přejet zaminovaný most. Remake tyhle dva režimy sjednotí v jednu Volnou jízdu, kde se můžete toulat, ale také hledat tajemství.

Mód se vám odemkne hned po dohrání první mise. Ocitnete se v Salieriho baru, kde si můžete vybrat auto, oblek a zbraně či změnit počasí a denní dobu. A co tedy ty bizarní úkoly pro nadšence, kteří nechtějí jen jezdit po městě?

„K tomu můžu říct jediné: Pravda je tam venku,“ odpovídá na všetečný dotaz Vévoda. Bude tedy na vás, jestli tajnosti skryté v ulicích a na předměstí Lost Heaven odhalíte. Prostor k tomu budete mít už tento týden, Mafia: Definitive Edition vychází v pátek 25. září.

Nejnovější články