Rare představilo krásnou Everwild, vývoj Sea of Thieves pokračuje
zdroj: Archiv

Rare představilo krásnou Everwild, vývoj Sea of Thieves pokračuje

15. 11. 2019 13:35 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Sea of Thieves možná není tou hrou, kterou jsme očekávali a ve které bychom chtěli trávit čas, ovšem jedno se studiu Rare musí nechat – nevzdává se. Sea of Thieves dostává další a další updaty zdarma pro hráče, kteří se stále plaví po mořích. Ale přece jste si nemysleli, že to bude už navždy jen o jedné hře. Rare oznámilo krásnou Everwild.

Co je to Everwild? To nám Rare vlastně neřeklo. Tipnul bych si explorativní adventuru s prvky multiplayeru, ale na podrobnější představení hry si musíte počkat. Prozatím dostáváme trailer, který se soustředí na nádherné prostředí a krásná zvířátka, z nichž ne všechna budou přátelská. Ale o co půjde z herního hlediska, můžete pouze odhadovat.

„Team za Everwild se soustředí na vytvoření zážitku, který nabídne nové možnosti hraní v přírodním a kouzelném světě. (…) Vytváří něco skutečně originálního a neuvěřitelně speciálního, co chce být víc než jen novou značkou. Everwild bude o památných, poutavých a hlubokých zážitcích sdílených mezi hráči, ať už jsou kdekoliv,“ stojí v tiskové zprávě a tím končí okénko o Everwild. Žádné datum ani platformy.

zdroj: Archiv

Rare zároveň ujišťuje své fanoušky, že neopouští vývoj Sea of Thieves. Vývoj obou her poběží současně a jako důkaz má posloužit další update The Seabound Soul, který dorazí již 20. listopadu. Těšte se na další Tall Tale, tedy příběhovou kampaň, ve které se přidáte ke kapitánu Pendragonovi a budete pátrat po obávané lodi Ashen Dragon.

Kromě toho dostanete k ruce novou zbraň – ohnivé bomby. Ty můžete sami vrhat po nepřátelích nebo jimi naládovat dělo a precizním výstřelem podpálit nepřátelskou posádku. Tvůrci prý mají ještě spoustu nápadů pro budoucí obsah, takže podpora zjevně nekončí.

zdroj: Archiv

Nejnovější články